Αποθηκάριος & Οδηγός στην POWERZ

  • Ακαδημία Πλάτωνος, Athens, Greece
  • Εμφανίσεις 65

Η εταιρεία Δ. & Μ. Zαχαρόπουλος & ΣΙΑ Ο.Ε. – Powerz, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974 με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά άμεσα για τη στελέχωση των νέων εγκαταστάσεών της στην Αθήνα, περιοχή Ακαδημίας Πλάτωνος:

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση αποθήκης
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία και διανομή παραγγελιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε οργανωμένη αποθήκη ηλεκτρολογικού υλικού
  • Γνώση του κυκλώματος αποθήκευσης και διαχείρισης αποθεμάτων
  • Κάτοχος επαγγελματικού διπλώματος οδήγησης
  • Πολύ καλή γνώση Windows, εφαρμογών MS Office
  • Γνώση ERR Softone θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ομαδικό πνεύμα λειτουργίας

Προσφέρονται:

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με στοιχεία επικοινωνίας στην ελληνική γλώσσα σε μορφή pdf ή MS Word.

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου