Αρτοποιός στην Εστία Αρτοποιία

  • Περαία, Θεσσαλονίκη, Greece
  • Εμφανίσεις 68

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει:

Προσόντα:

  • Απόφοιτος σχολής αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος αρτοποιίας
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα (πιστοποιητικό υγείας)

Καθήκοντα:

  • Παραγγελίες προμηθειών
  • Οργάνωση, επίβλεψη, παραγωγή άρτου και αρτοποιημάτων στο κατάστημα

Προσφέρονται:

  • Αποδοχές βάσει προσόντων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Δίπλωμα ΙΕΚ, Τουριστικές, Τουριστικές Επιστήμες, Υπόλοιπες, Υπόλοιπες Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία