Βοηθός Χημείου στη Vitex

  • Ασπρόπυργος, Greece
  • Εμφανίσεις 308
Η Vitex, είναι μία αμιγώς ελληνική βιομηχανία οικοδομικών χρωμάτων, η μεγαλύτερη στην Ελλάδα, με παρουσία από το 1960 και δίκτυο θυγατρικών εταιρειών και συνεργατών σε 10 ακόμη χώρες. Τα προϊόντα παράγονται αποκλειστικά και μόνο στο υπερσύγχρονο εργοστάσιο του Ασπροπύργου με κορυφαίες προδιαγραφές για την ποιότητα, την υγιεινή & ασφάλεια και τον σεβασμό προς το περιβάλλον και διακινούνται διαμέσου χιλιάδων εμπορικών συνεργατών.
Η Vitex ζητά να προσλάβει:
Κύριες Αρμοδιότητες
  • Υποστηρίζει τη διενέργεια δειγμάτων χρωμάτων, ελέγχων και αναλύσεων με χρήση του εργαστηριακού εξοπλισμού
  • Συμμετέχει στην έρευνα και ανάπτυξη
  • Συλλέγει δεδομένα και στοιχεία σε σχέση με την πρόοδο των projects
Απαραίτητα προσόντα:
  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ σχετικής κατεύθυνσης
  • 2 χρόνια εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Οι άνδρες υποψήφιοι να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Απαραίτητες ικανότητες:
  • Άμεση ανταπόκριση και προσαρμοστικότητα
  • Μεθοδικότητα και εργατικότητα
  • Ικανότητα καλής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Λειτουργεί με ακρίβεια και πολύ καλά υπό συνθήκες πίεσης
Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικές αποδοχές και άριστο εργασιακό  περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
Fax: 210 4815376
Επιστήμες:

Επιστήμες Μηχανικών, Θετικές, Θετικές Επιστήμες, Μηχανικών