Γεωπόνος/Διευθυντής Παραγωγής στην Foodwealth

  • Εμφανίσεις 172

Η εταιρεία μας στα πλαίσια της δυναμικής ανάπτυξης στον κλάδο των τροφίμων επιθυμεί να στελεχώσει την ομάδα της με νέους ανθρώπους, φιλόδοξους και με όρεξη για μάθηση & προσωπική εξέλιξη.

Στα πλαίσια αυτά αναζητούμε Γεωπόνο ΑΕΙ ή ΤΕΙ προκειμένου να αναλάβει την διεύθυνση, οργάνωση και επίβλεψη της παραγωγικής διαδικασίας και των καλλιεργειών κηπευτικών υπαίθρου στην περιοχή της Βόρειας Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός και επίβλεψη καλλιεργητικών προγραμμάτων (φυτοπροστασία, λιπάνσεις, reporting, budgeting)
  • Υπεύθηνος συστημάτων διασφάλισης ποιότητας & ορθής γεωργικής πρακτικής
  • Εκπαίδευση & Διοίκηση εργατικού προσωπικού
  • Διαχείριση προμηθευτών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Απαραίτητη η καλλιεργητική εμπειρία στην παραγωγή κηπευτικών
  • Διοικητικές ικανότητες
  • Αγάπη για την ύπαιθρο
  • Γνώση MS Office suite
  • Γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα Αυτοκινήτου
  • Οργανωτικό χαρακτήρα
  • Μεθοδικότητα & Ευελιξία
  • Ηλικία έως 40 ετών

Επιθυμητές γνώσεις:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις συστημάτων διασφάλισης ποιότητας (globalgap, iso κλπ)
  • Γνώσεις Εργονομίας
  • Εμπειρία στην χρήση ERP

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Γεωπονικές Επιστήμες