Διανομέας στο Coffee Berry | Νέα Σμύρνη

  • Νέα Σμύρνη, Νότιος Τομέας Αθηνών, Ελλάδα
  • Ημερομηνία ανάρτησης Δεκέμβριος 30, 2016
  • Εμφανίσεις 54

Ζητείται Διανομέας για εργασία με πλήρη απασχόληση ή μερική απασχόληση σε κατάστημα καφεστίασης του δικτύου Coffee Berry στην περιοχή Νέας Σμύρνης.

Αρμοδιότητες:

  • Έχει την ευθύνη της άμεσης παράδοσης παραγγελιών.
  • Φροντίζει για τον απαραίτητο εξοπλισμό για τη μεταφορά των προϊόντων, όπως βάσεις μεταφοράς δύο ή τεσσάρων θέσεων, στοπ για το στόμιο του καπακιού σε περίπτωση υπερχείλισης κ.α.
  • Ετοιμάζει την τσάντα μεταφοράς με τον απαραίτητο εξοπλισμό για την κατανάλωση των προϊόντων., όπως καλαμάκια, αναδευτήρες, όλους τους τύπους ζάχαρης κ.α.
  • Κατά το κλείσιμο του καταστήματος μεταφέρει τα έπιπλα που βρίσκονται στον περιβάλλοντα χώρο.
  • Μεταφέρει πρώτες ύλες από ή προς αποθηκευτικό χώρο, αν χρειαστεί.
  • Φροντίζει να τηρεί τον περιβάλλοντα χώρο του μαγαζιού καθαρό το χρόνο που δεν εκκρεμούν παραγγελίες.

Για κάθε ζήτημα που πιθανό να προκύψει απευθύνονται στον Υπεύθυνο Καταστήματος, ο οποίος φροντίζει για την άμεση αντιμετώπιση του μέσα στα πλαίσια των οδηγιών της Coffee Berry.