Διευθύντρια Πωλήσεων Περιοχής στην AVON | Σέρρες, Δράμα & Καβάλα

  • Εμφανίσεις 454

Η AVON αποτελεί μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες απευθείας πώλησης προϊόντων ομορφιάς στον κόσμο, με παρουσία σε πάνω από 100 χώρες. Η AVON Ελλάδος, στα πλαίσια ανάπτυξής της, αναζητά να προσλάβει:

Η θέση περιλαμβάνει τα παρακάτω καθήκοντα:
• Αναζήτηση, επιλογή & συνεχής εκπαίδευση των ανεξάρτητων αντιπροσώπων που πωλούν τα προϊόντα και την ευκαιρία κέρδους της AVON.
• Προγραμματισμό των δραστηριοτήτων για την ανάπτυξη του δικτύου.
• Επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων.
Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Εμπειρία σε πωλήσεις, κατά προτίμηση καταναλωτικών προϊόντων.
• Ικανότητες επικοινωνίας, ηγεσίας ομάδας, διαπροσωπικών σχέσεων, ευχάριστη προσωπικότητα.
• Γνώση Η/Υ και Αγγλικών.
• Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

Προσφέρουμε:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Επιπρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλεια
• Συνεχή εκπαίδευση & ανάπτυξη
Εταιρικό:
• Αυτοκίνητο
• Κινητό τηλέφωνο
• Ηλεκτρονικό υπολογιστή
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους αναφέροντας τον κωδικό θέσης:
AVON COSMETICS GREECE
fax: 210 6605609
Λ. Μαραθώνος 135 Τ.Κ. 153 44 Γέρακας
Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ

Γεωγραφική Περιοχή:

Ελλάδα