Εκπαιδευτικός Σύμβουλος/Σύμβουλος Πωλήσεων στην ΜΜ PUBLICATIONS

  • Εμφανίσεις 252

Μεγάλος Εκδοτικός όμιλος που ειδικεύεται στην ξενόγλωσση εκπαίδευση, αναζητά:

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των προϊόντων του εκδοτικού οίκου.
  • Συμμετοχή σε ημερίδες και εκθέσεις του κλάδου.
  • Παρουσιάσεις εκπαιδευτικού υλικού.

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ.
  • Διδακτική εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών με πιστοποίηση, επίπεδο C2.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας με τα άλλα στελέχη της ομάδας.
  • Ικανότητα παρουσιάσεων σε κοινό.
  • Δυνατότητα ταξιδιών.
  • Δίπλωμα οδήγησης.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερές αποδοχές + bonus βάσει στόχων).
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Κινητό τηλέφωνο, ηλεκτρονικό φορητό υπολογιστή.
Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ