Πωλητής/τρια στο κατάστημα ρούχων DORS

  • FILA (Factory Outlet) ΠΕΙΡΑΙΩΣ, Leoforos Athinon Pireos, Pireas, Greece
  • Εμφανίσεις 896

Η εταιρεία ανδρικής μόδας DORS, με ρούχα και αξεσουάρ για κάθε σύγχρονο άνδρα, αναζητεί άτομα με δημιουργικό πνεύμα και πάθος για την ανάπτυξη!

Δραστηριοποιείται σε όλη την Ελλάδα και στο εξωτερικό με περισσότερα από 120 σημεία πώλησης, με άμεση ανάπτυξη των καταστημάτων της.

Στείλε μας τώρα, το βιογραφικό σου για τις νέες μας θέσεις, ζητάμε:

Αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση πελατών με στόχο την αύξηση των πωλήσεων, δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή Εταιρικών Πολιτικών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση στο χώρο της ένδυσης, υπόδησης & αξεσουάρ.
  • Γνώσεις Η/Υ & αγγλικής γλώσσας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη, δυναμική προσωπικότητα με προσανατολισμό στην επίτευξη των εταιρικών στόχων
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ευελιξία
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία

Παροχές εταιρείας:

  • Bonus κατά την επίτευξη των μηνιαίων στόχων καταστήματος
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερότητα
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε μια δυναμική & αναπτυσσόμενη Εταιρεία
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου