Πωλητής B2B για τον κλάδο των ξενοδοχείων στη Media Strom

  • Μαρκόπουλο Μεσογαίας, Ανατολική Αττική, Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 126
Επισκόπηση θέσης εργασίας

Η Media Strom ζητεί:

Περιγραφή θέσης:

  • Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου – εξεύρεση νέων πελατών
  • Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες εντός και εκτός Αττικής
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρίας
  • Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας
  • Αποστολή προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
  • Δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων
  • Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσίας στον κλάδο των ξενοδοχείων
  • Προϋπηρεσία σε πολυεθνική FMCG θα εκτιμηθεί
  • Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος
  • Οργάνωση και προγραμματισμός
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM)
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Επιθυμητό πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. στον τομέα διοίκησης επιχειρήσεων / διοίκησης ξενοδοχειακών επιχειρήσεων ή οικονομίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε:

  • Εταιρικό Ι.Χ. – κάλυψη εξόδων κίνησης
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο – φορητό Η/Υ
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση

Τηλ.: 210 3482900

Επιστήμες:

Διοίκησης, Επιστήμες Διοίκησης