Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών & Τηλεφωνικής Προώθησης Ηλεκτρικής Ενέργειας στην GREEN

  • Πειραιάς, Pireas, Greece
  • Εμφανίσεις 109

Η GREEN ΑΕ, εναλλακτικός πάροχος ηλεκτρικής ενέργειας, ζητεί να στελεχώσει το εμπορικό της τμήμα με:

Καθήκοντα:

Ο κάτοχος της θέσης επικοινωνεί τηλεφωνικά με πελάτες, με στόχο τον εντοπισμό των αναγκών τους και την προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου, επιθυμητές σπουδές σε ΙΕΚ, ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Επιθυμητή η επαγγελματική εμπειρία στην τηλεφωνική προώθηση
  • Άνεση στην προφορική επικοινωνία
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα συνεργασίας
  • Άριστη γνώση H/Y (MS Office)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Ομαδική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο χώρο εργασίας, εύκολα προσβάσιμο  (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ)
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου