Σύμβουλος Πωλήσεων στον Όμιλο Σφακιανάκη

  • Εμφανίσεις 53

Ο Όμιλος Σφακιανάκη, με 41 καταστήματα στην Ελλάδα, Βουλγαρία και Σκόπια, με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά του αυτοκινήτου, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του, αναζητά νέα μέλη για την ομάδα του.

Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο δυναμική ομάδα στο χώρο των αυτοκινήτων και:

  • Αγαπάς το αυτοκίνητο και έχεις γνώσεις στην πώληση και εξυπηρέτηση πελατών
  • Σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της ομάδας
  • Έχεις όρεξη και ενθουσιασμό για εργασία

Τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου για τη θέση:

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση πελατών
  • Πώληση αυτοκινήτων
  • Προετοιμασία πώλησης και οργάνωση εργασιών

Απαιτούμενα χαρακτηριστικά / ικανότητες της θέσης:

  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για το χώρο των πωλήσεων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική εργασία για την επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ευχέρεια προφορικής επικοινωνίας
  • Πειστικότητα πώλησης
  • Αυτό-υποκίνηση
  • Δέσμευση για το αποτέλεσμα
  • Ευχάριστη και αξιοπρεπή παρουσία

Απαραίτητα και επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ επιθυμητό
  • Πολύ καλή χρήση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Προϋπηρεσία 2-5 χρόνια σε πωλήσεις λιανικής (προϋπηρεσία στο χώρο του αυτοκινήτου θα εκτιμηθεί)

Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών,
  • Διαρκής εκπαίδευση και ανάπτυξη,
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Υψηλό επίπεδο υπευθυνότητας
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ, Δίπλωμα ΙΕΚ