Τεχνική γραμματεία στην Emphasis Telematics

  • Κριμαίας 1, Αθήνα, Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 508
Η Έμφασις Τηλεματική, πρωταγωνιστεί στην ανάπτυξη και προώθηση τηλεματικών συστημάτων.  Η εταιρεία παρουσιάζει δυναμική ανάπτυξη και σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα. Για να εξυπηρετήσει τις αυξανόμενες ανάγκες της η εταιρεία επιθυμεί να καλύψει νέα θέση της:
  • Γραμματείας Τεχνικής Υποστήριξης

Αρμοδιότητες της Θέσης:

  • Λήψη και καταχώρηση αιτημάτων τεχνικής υποστήριξης πελατών
  • Προγραμματισμός και διαχείριση ραντεβού με το δίκτυο εγκαταστατών
  • Οργάνωση και παρακολούθηση αποστολής εξοπλισμού από/προς δίκτυο εγκαταστατών
  • Οργάνωση και παρακολούθηση νέων παραγγελιών μέχρι την παράδοση στον πελάτη
  • Επικοινωνία και ενημέρωση πελατών σχετικά με την πορεία των αιτημάτων
  • Διαχείριση εκκρεμοτήτων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρία σε σχετικό αντικείμενο
  • Προχωρημένες γνώσεις πληροφορικής
  • Εμπορική κατανόηση της σχέσης με πελάτες
  • Ευχέρεια στην προφορική και γραπτή επικοινωνία στα ελληνικά και αγγλικά.
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες υποψηφίους)

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Σπουδές σε αντικείμενο Πληροφορικής
  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα υποστήριξης συστημάτων πληροφορικής
  • Γνώση Ισπανικής ή/και Βουλγαρικής γλώσσας

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Επιστήμη Πληροφορικής