Τεχνικοί για Smartphone/Laptop/Tablet στο THEFIXERS

  • Εμφανίσεις 203

Οι ΤΗΕFIXERS είμαστε μια ομάδα κορυφαίων τεχνικών με μεγάλη εμπειρία και εξειδίκευση στην επισκευή,συντήρηση, και αναβάθμιση ηλεκτρονικών συσκευών: Smartphone, Tablet, Laptop, PC, game consoles, Mp3, κλπ.

Στα πλαίσια της ανάπτυξής μας, επιθυμούμε να εντάξουμε στην ομάδα μας:

  • Τεχνικούς για Smartphone και Laptop

Αρμοδιότητες

• Διενεργεί τον τεχνικό διαγνωστικό έλεγχο για τις εισερχόμενες συσκευές.
• Αναζητά και προτείνει λύσεις στον πελάτη.
• Αναλαμβάνει την επίλυση του προβλήματος end to end σε συνεννόηση με τον πελάτη. Πχ εγκατάσταση software, επισκευή hardware με αντικατάσταση ανταλλακτικού, κλπ.

Επιθυμητά προσόντα

Η ομάδα των FIXERS έχει σαν αποστολή να παρέχει κορυφαίες υπηρεσίες επισκευών, συντήρησης και αναβάθμισης. Συνεπώς, αναζητούμε στελέχη με:

• Προϋπηρεσία 3-4 χρόνια σε ανάλογη θέση.
• Άριστη ικανότητα ελέγχου, διάγνωσης και εντοπισμού προβλημάτων σε laptop/smartphones/tablets
• Καλή γνώση επισκευής APPLE προιόντων (iPhone,iPad)
• Γνώση και ευχέρεια στην αποσυναρμολόγηση/συναρμολόγηση μίας συσκευής και αντικατάσταση ενός/περισσοτέρων ανταλλακτικών
• Καλή επικοινωνία με έναν πελάτη με ευγένεια, φιλικότητα

Η εταιρία παρέχει:

• Ένα από τα κορυφαία πακέτα σταθερών και μεταβλητών αποδοχών.
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας με φιλικό και ομαδικό πνεύμα.
• Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη.
• Ευκαιρίες εξέλιξης σε μία εταιρία που μεγαλώνει.

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Δίπλωμα ΙΕΚ, Επιστήμες Μηχανικών, Επιστήμη Πληροφορικής