Τεχνικός Εγκαταστάσεων Συστημάτων Ασφαλείας στην G4S

  • Μεταμόρφωση, Greece
  • Εμφανίσεις 417

Η εταιρία G4S Secure Solutions μέλος του Πολυεθνικού Ομίλου εταιριών G4S, κορυφαίου παγκοσμίως στην παροχή υπηρεσιών ασφαλείας και εισηγμένου στο FTSE100, ζητά να προσλάβει:

Η θέση υπάγεται στον κλάδο των Συστημάτων Ασφαλείας με κύριες αρμοδιότητες:

  • Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας σε οικιακούς χρήστες και εταιρικούς πελάτες.
  • Διενέργεια συντηρήσεων συστημάτων και εγκαταστάσεων ασφαλείας
  • Την ορθή έκδοση και συμπλήρωση των παραστατικών διακίνησης υλικών καθώς και όλων των εντύπων που σχετίζονται με τις εγκαταστάσεις και συντηρήσεις.
  • Σύνταξη προσφορών για διαγωνισμούς  ιδιωτικού τομέα
  • Επικοινωνία με τον πελάτη στα πλαίσια των καθηκόντων του
  • υποστήριξη έργων εκτός των  εγκαταστάσεων Συστημάτων Ασφαλείας  (π.χ. εκθέσεων) όταν υπάρξει ανάγκη

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής Ηλεκτρονικών ή Ηλεκτρολόγων.
  • Άδεια Εργασίας Υπηρεσιών Ασφαλείας (Security)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε  γραπτό και προφορικό λόγο
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Επιθυμητά Προσόντα (θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως):

  • Προϋπηρεσία σε πολυεθνική εταιρεία ή μεγάλο οργανισμό
  • Αποδεδειγμένη σχετική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Διαρκή εκπαίδευση στις τεχνολογικές εξελίξεις του χώρου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης και σταδιοδρομίας σε έναν από τους μεγαλύτερους πολυεθνικούς οργανισμούς.
Επιστήμες:

Δίπλωμα ΙΕΚ, Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών