Τεχνικός εγκαταστάσεων υποκαταστήματος στην ΚΡΙ ΚΡΙ

  • Ασπρόπυργος, Greece
  • Εμφανίσεις 455
Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΚΡΙ ΚΡΙ ζητά να προσλάβει στον Ασπρόπυργο Αττικής:
Αρμοδιότητες:
  • Ελέγχει την καλή λειτουργία των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και των βιομηχανικών αυτοματισμών του Υποκαταστήματος και καταγράφει τυχόν παρατηρήσεις στο έντυπο βλαβών.
  • Επεμβαίνει στις βλάβες 1ου επιπέδου και συνεργάζεται με τα εξωτερικά συνεργεία για την αντιμετώπιση προβλημάτων υψηλότερου επιπέδου.
  • Είναι υπεύθυνος για την τήρηση του προγράμματος προληπτικών συντηρήσεων του εξοπλισμού των αποθηκών και των βοηθητικών συστημάτων και χώρων.
 Απαραίτητα προσόντα:
  • Απόφοιτος σχολής ΑΤΕΙ Ηλεκτρολόγων
  • Πολύ καλές γνώσεις ηλεκτρολογίας και επιθυμητές γνώσεις μηχανολογίας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Εμπειρία  > 3 ετών σε αντίστοιχη θέση είναι must
  • Γνώσεις εφαρμογής βιομηχανικών αυτοματισμών κρίνονται απαραίτητες
  • Γνώση χειρισμού ψυκτικών εγκαταστάσεων θα θεωρηθεί ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
  • Καλή γνώση Αγγλικών θεωρείται προ απαιτούμενη
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες

Για τη παραπάνω θέση προσφέρονται:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Δια βίου εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Επιστήμες:

Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών