Υπεύθυνος Αρτοποιείου/Αρτοποιός στην Papantoniou Bakeries

  • Πάφος, Cyprus
  • Εμφανίσεις 151

Η εταιρεία Papantoniou Bakeries στην Κύπρο επιθυμεί να εργοδοτήσει Υπεύθυνο Αρτοποιείου/Αρτοποιό για την μονάδα παραγωγής της στην επαρχία Πάφου – Κύπρος.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Διασφάλιση της σωστής  λειτουργίας του τμήματος αρτοιποιών.
  • Υπεύθυνος για τη διασφάλιση της άριστης ποιότητας του τελικού προϊόντος.
  • Ανάπτυξη νέων προϊόντων σε συνδιασμό με τη διεύθυνση.
  • Εναρμόνιση με τις διαδικασίες ασφάλειας και υγείας της εταιρίας.
  • Έλεγχος και προγραμματισμός των αποθεμάτων του τμήματος.
  • Έλεγχος και προγραμματισμός των εργαζομένων του τμήματος.
  • Συμμετοχή σε συναντήσεις με τη Διοικητική Ομάδα της εταιρίας σε τακτά χρονικά διαστήματα.