Διαχείριση Εισπράξεων Οφειλών στην e-FOOD.gr

  • Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
  • Ημερομηνία ανάρτησης 05/10/2017
  • Εμφανίσεις 2039
Επισκόπηση θέσης εργασίας

Η ONLINE DELIVERY Α.Ε./e-FOOD.gr κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της online παραγγελίας έτοιμου φαγητού delivery στην Ελλάδα. Σήμερα διατηρεί ένα δίκτυο 4200 συνεργαζόμενων εστιατορίων delivery σε 50 πόλεις που διαρκώς αυξάνεται. Μέσα από το portal του www.e-food.gr ο χρήστης μπορεί να δει τα διαθέσιμα εστιατόρια της περιοχής του, τις προσφορές και τις αξιολογήσεις τους αλλά και να παραγγείλει online το φαγητό του από το εστιατόριο της επιλογής του. Η παραγγελία προωθείται ηλεκτρονικά στο συνεργαζόμενο εστιατόριο και σε πραγματικό χρόνο επιβεβαιώνεται και δίδεται χρόνος παράδοσης.

Η ONLINE DELIVERYA.E. ιδρύθηκε το 2011 και αναπτύσσεται με ραγδαίο ρυθμό. Αν και εσύ μοιράζεσαι το πάθος να είσαι μέρος μιας συνεχώς αναπτυσσόμενης και εδραιωμένης εταιρείας, τότε μια καριέρα στην ONLINE DELIVERY μπορεί να είναι αυτό που σου ταιριάζει.

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Επικοινωνία με πελάτες για ενημέρωση ανεξόφλητων υπολοίπων, συμφωνία και επιτήρηση προγράμματος πληρωμών καθώς και τήρηση σχετικού αρχείου επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Καθοδήγηση πελατών σχετικά με τους τρόπους πληρωμής και είσπραξη των ωφειλών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών σχετικά με τις λογιστικές τους καρτέλες και παροχή προτάσεων σχετικά με την βελτίωση του χρεωστικού τους προφίλ.
  • Επισκέψεις σε πελάτες για είσπραξη όταν και εφόσον χρειαστεί.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο ΤΕΙ λογιστικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, ακεραιότητα και υψηλό αίσθημα ευθύνης.
  • Ευελιξία και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Καλή γνώση σε microsoft office.
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχο αντικείμενο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Δίπλωμα και δυνατότητα οδήγησης.

Παροχές:

  • Έξοδα κίνησης
  • Έξοδα επικοινωνίας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
Επιστήμες:

Οικονομικές, Οικονομικές Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία