Διευθυντής Παραγωγής στην ΚΡΗΤΩΝ ΑΡΤΟΣ

  • Ηράκλειο, Κρήτη, Ελλάδα
  • Ημερομηνία ανάρτησης 12/03/2018
  • Εμφανίσεις 553
Επισκόπηση θέσης εργασίας

Η ΚΡΗΤΩΝ ΑΡΤΟΣ ΑΕ, εταιρεία παραγωγής προιόντων  αρτοζαχαροπλαστικής  με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης  στα πλαίσια ενίσχυσης της οργανωτικής της δομής, αναζητά στελέχη για άμεση κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Κύριες αρμοδιότητες: Παρακολούθηση  σε όλα τα στάδια της παραγωγικής διαδικασίας, αποθήκης και τμήματος συντήρησης και συσκευασίας,   οργάνωση  και διοίκηση  εργαζομένων  ,έλεγχος ποιότητας  προιόντων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Σπουδές οικονομικής κατεύθυνσης  ή διοίκησης παραγωγής και τεχνολογίας τροφίμων,
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ.
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον πενταετή
  • Διοικητικές ικανότητες και φιλοδοξίες εξέλιξης.

Προσφέρονται καλές αποδοχές,bonus,σταθερή εργασία και προοπτικές γρήγορης εξέλιξης.

Επιστήμες:

Διοίκησης, Επιστήμες Διοίκησης, Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών, Οικονομικές, Οικονομικές Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Κρήτη