Επιστημονικός Συνεργάτης στην Doctor’s Formulas | Αθήνα

  • Εμφανίσεις 243

Η εταιρεία συμπληρωμάτων διατροφής Doctor’s Formulas στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της επιθυμεί να προσλάβει:

Περιγραφή Θέσης:

  • Αποτελεσματική ανάπτυξη, διαχείριση και διεύρυνση μεριδίου αγοράς της εταιρείας
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής (Βιολογίας, Βιοχημείας, κ.ο.κ..)
  • Γνώσεις Αγγλικών και Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων και πάθος για απόδοση
  • Ομαδικότητα, επαγγελματισμός, συνέπεια

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές και ασφάλιση
  • Bonus με κάθε επίτευξη των προκαθορισμένων στόχων
  • Εταιρικές παροχές: αυτοκίνητο & κινητό
  • Κορυφαία εκπαίδευση στον κλάδο
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητες ανάπτυξης

Επιστήμες Ζωής, Επιστήμες Ζωής, Ζωής, Θετικές, Θετικές Επιστήμες