Πρακτική Άσκηση στο τμήμα Λογιστηρίου στην WIND

  • Marousi, North Athens, Greece
  • Εμφανίσεις 855

Δέσμευσή μας είναι να κάνουμε τη WIND μια από τις καλύτερες ανεξάρτητες εταιρείες τηλεπικοινωνιών στην Ευρώπη, προσφέροντας στους πελάτες μας υπηρεσίες υψηλής ποιότητας στην καλύτερη τιμή. H φιλόδοξη Δέσμευση μας μάς κινητοποιεί να εξελισσόμαστε συνεχώς και να επιδιώκουμε τις προκλήσεις και τις αλλαγές, χωρίς φόβο, σε ένα περιβάλλον ελευθερίας και δημιουργικότητας! Όλα αυτά τα στοιχεία διαμορφώνουν μία κουλτούρα υψηλής απόδοσης, που καλλιεργείται από το πάθος, το ταλέντο και τις δεξιότητες των ανθρώπων της WIND.

Βλέπουμε κάθε νέο συνάδελφο ως μοναδικό μέλος της ομάδας μας και ως ουσιαστική επένδυση για την επιτυχία της εταιρίας μας, και τώρα αναζητάμε:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών και τιμολογίων.
  • Συμφωνίες πελατών, προμηθευτών και λογαριασμών τραπεζών.

Τυπικά Προσόντα:

  • Σπουδαστής ΤΕΙ με κατεύθυνση Λογιστικής και Διοίκησης & Οικονομίας.
  • Απαραίτητη προϋπόθεση το δικαίωμα διεξαγωγής της τυπικής εξάμηνης πρακτικής άσκησης, σύμφωνα με το πρόγραμμα σπουδών.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ και MS Office
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

(*) Η απασχόληση των φοιτητών πραγματοποιείται σύμφωνα με τα προβλεπόμενα από το πρόγραμμα σπουδών τους και τη νομοθεσία σχετικά με την πραγματοποίηση πρακτικής άσκησης.

Επιστήμες:

Οικονομικές Επιστήμες