Πωλητές/Πωλήτριες στα Tommy Hilfiger | McARTHURGLEN_Σπάτα, Αττική

  • Σπάτα Αρτέμιδα, Ανατολική Αττική, Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 412
Επισκόπηση θέσης εργασίας

Η Sarkk αποκλειστικός αντιπρόσωπος της TOMMY HILFIGER ζητά:

  • Πωλητές/Πωλήτριες για το κατάστημα στο McARTHURGLEN στα Σπάτα, Αθήνα | Μερική απασχόληση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στις πωλήσεις ειδών ένδυσης
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών του Microsoft Office
  • Καλή γνώση χειρισμού ταμείου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με πελατειακό προσανατολισμό
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ικανότητες πώλησης, πρωτοβουλίας και αποτελεσματικότητας
  • Δέσμευση στην υλοποίηση στόχων

Αρμοδιότητες:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Η καταληκτική προθεσμία για την υποβολή των αιτήσεων είναι μέχρι τις 10 Ιουλίου 2017.
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου