Σερβιτόροι/ες στο εστιατόριο Μουράγιο

  • Λιμενάρια Θάσου, Greece
  • Εμφανίσεις 266

Το εστιατόριο Μουράγιο στα Λιμενάρια της Θάσου αναζητά 2 συνεργάτες για τη σεζόν 2018:

Ψάχνουμε ενθουσιώδη και αποτελεσματικούς συνεργάτες με ικανότητα στις πωλήσεις που να μπορούν να παρέχουν μια αξέχαστη εμπειρία στους πελάτες μας.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Σερβίρει με ευγένεια ακρίβεια και γρηγοράδα
  • Είναι ικανός /η στις πωλήσεις
  • Γνωρίζει όλα τα προϊόντα και τις τιμές
  • Οργανώνει την προετοιμασία της σάλας και φροντίζει για την καθαριότητα του χώρου καθ’ όλη την διάρκεια της βάρδιας
  • Παρακολουθεί και καταγράφει τις ανάγκες των πελατών και φροντίζει να τις καλύπτει εγκαίρως

Προσόντα υποψηφίων:

  • Ικανότητα στην επικοινωνία και επαγγελματισμό
  • Γνώση προϊόντων και συνταγών
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Εμπειρία 2 χρόνων σε εστιατόριο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ικανότητα χειρισμού PDA

Η εταιρία προσφέρει:

  • Διαμονή και διατροφή
  • Μισθό ή ποσοστά
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου, Δίπλωμα ΙΕΚ

Γεωγραφική Περιοχή:

Ανατολική Μακεδονία και Θράκη