Σύμβουλος Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας στο Public | Χανιά

  • Χανιά, Greece
  • Εμφανίσεις 370

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει για τo κατάστημα του στα Χανιά:

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση των πελατών και διεκπεραίωση μέρους ή συνόλου πωλήσεων (προϊόντων και υπηρεσιών)
  • Προώθηση συνδέσεων κινητής – σταθερής τηλεφωνίας και mobile internet του συνεργαζόμενου παρόχου
  • Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας
  • Υποστήριξη της διοικητικής λειτουργίας του καταστήματος και ενεργή συμμετοχή στην άψογη λειτουργία και οργάνωση του τμήματος

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία 2-3 έτη σε κατάστημα παρόχου κινητής τηλεφωνίας με αποδεδειγμένη εμπειρία σε πωλήσεις υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας (Operator)
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου

Γεωγραφική Περιοχή:

Κρήτη