Ταχυδρόμοι στην WEST | Αθήνα

  • Εμφανίσεις 322
Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales &  Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για την πόλη της Αθήνας:
Περιγραφή θέσης: Ο συνεργάτης θα έχει την ευθύνη  φακέλων και δεμάτων  για παραδόσεις, σε γραφεία επιχειρήσεων και οργανισμών. Οι περιοχές που υποστηρίζει θα είναι ανάλογες των περιοχών που γνωρίζει .
Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Πολύ καλή γνώση τουλάχιστον 5 περιοχών Αττικής
  • Κατοχή ιδιόκτητου δικύκλου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Απαραίτητη η άδεια οδήγησης δικύκλου
  • Εργατικότητα,
  • Συνέπεια & υπευθυνότητα
Η εταιρεία προσφέρει:
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Μηνιαίες αποδοχές ανάλογες του χρόνου εργασίας (Πλήρης ή Μερικής)
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας (κατάλληλο και για συμπληρωματική απασχόληση)
  • Αποζημίωση εξόδων κίνησης
  • Δίκυκλο σε περίπτωση μη διάθεσης
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου