Υπάλληλος γραφείου στην PACKTECH

  • Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 505

Η εταιρεία ¨PACKTECH¨ Κ. ΚΟΤΣΙΦΥΤΗΣ Κ ΣΙΑ Ο.Ε είναι μια εμπορική επιχείρηση που δραστηριοποιείται στις πωλήσεις Υλικών Συσκευασίας και Μηχανημάτων. Η εταιρεία PACKTECH αναζητά:

  • Υπάλληλο γραφείου για το τμήμα του λογιστηρίου και την εξυπηρέτηση πελατών (με έδρα τη Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης:

  • Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για τα παρακάτω:
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες & καταχώρηση παραγγελιών
  • Διαχείριση εργασιών παραγωγής
  • Έκδοση παραστατικών
  • Υπεύθυνος προγράμματος δρομολόγησης προϊόντων
  • Συμφωνίες υπολοίπων πελατών-προμηθευτών
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 έτη.
  • Πολύ καλή γνώση & χρήση συστημάτων ERP
  • Γνώσεις λογιστικής
  • Άριστη γνώση Ms Office & κυρίως Excel και Word
  • Άριστα Αγγλικά
  • Ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης της εργασίας και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Αναλυτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Αποτελεσματικότητα και ομαδικότητα
  • Γνώσεις εμπορικών διαδικασιών
  • Με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Παροχές Εταιρείας:

  • Πλήρης Απασχόληση και Ασφάλιση
  • Ωράριο 8 – 4, Δευτέρα έως Παρασκευή
  • Δυνατότητα εξέλιξης και καριέρας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Απαιτούμενη Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 3 έτη.

Επιστήμες:

Οικονομικές, Οικονομικές Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία