Υπεύθυνος ανάπτυξης αγοράς/Πωλητής στην Vitex | Καβάλα, Σέρρες και Αλεξανδρούπολη

  • Εμφανίσεις 346

Η Vitex, είναι μία αμιγώς ελληνική βιομηχανία οικοδομικών χρωμάτων, η μεγαλύτερη στην Ελλάδα, με παρουσία από το 1960 και δίκτυο θυγατρικών εταιρειών και συνεργατών σε 10 ακόμη χώρες. Τα προϊόντα παράγονται αποκλειστικά και μόνο στο υπερσύγχρονο εργοστάσιο του Ασπροπύργου με κορυφαίες προδιαγραφές για την ποιότητα, την υγιεινή & ασφάλεια και τον σεβασμό προς το περιβάλλον και διακινούνται διαμέσου χιλιάδων εμπορικών συνεργατών. Η Vitex ζητά να προσλάβει:

  • Υπεύθυνος ανάπτυξης αγοράς/Πωλητής (Π06/2017) με έδρα Καβάλα, Σέρρες και Αλεξανδρούπολη

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας
  • Επίτευξη συμφωνιών με πελάτες
  • Αύξηση του τζίρου πωλήσεων στην περιοχή ευθύνης
  • Καθημερινές επισκέψεις σε πελάτες για παρουσίαση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση του ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριων (3) ετών σε συναφή εταιρεία ή κλάδο
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • MS Office άριστη γνώση
  • Οι άνδρες υποψήφιοι να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Απαραίτητες ικανότητες:

  • Αναλυτικός τρόπος σκέψης με ταυτόχρονη δημιουργικότητα & πελατοκεντρικότητα
  • Ικανότητα πολύ καλής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Πρωτοβουλία και αναπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ευελιξία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές και άριστο εργασιακό  περιβάλλον
  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά και τα Βαλκάνια
  • Συνεχή εκπαίδευση

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου

Γεωγραφική Περιοχή:

Ανατολική Μακεδονία και Θράκη