Υπεύθυνος Καταστήματος στην Folli Follie | Μύκονος

  • Εμφανίσεις 766

Ο Όμιλος Folli Follie κατέχει ηγετική παρουσία στον χώρο της μόδας και δραστηριοποιείται δυναμικά σε περισσότερες από 30 χώρες.  Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης του Ομίλου αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας:

  • Υπεύθυνο Καταστήματος Μυκόνου (κωδ. SMHEMY-04-2017)

Κύριες Αρμοδιότητες

  •      Παρακολούθηση και ανάλυση των πωλήσεων με σκοπό την επίτευξη των στόχων εντός συγκεκριμένων χρονικών ορίων
  •      Παρακολούθηση και διαχείριση των αποθεμάτων του καταστήματος
  •      Παρακολούθηση και επίτευξη των εμπορικών στόχων
  •      Συντονισμός, εκπαίδευση και διαχείριση του προσωπικού
  •      Τήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση παραπόνων
  •      Τήρηση των προτύπων VM
    •      Διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του καταστήματος
    •      Ταμειακή διαχείριση

Απαραίτητα προσόντα:

  •      Επιθυμητό πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  •      Ελάχιστη προϋπηρεσία 5-7 ετών, απαραίτητη εμπειρία σε ανδρικό κοστούμι
  •      Άριστη γνώση Αγγλικών (γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  •      Άριστη γνώση MS – Office
  •      Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  •      Ομαδικότητα, Ικανότητα Επίλυσης Προβλημάτων
  •      Διοικητικές Ικανότητες
  •      Γνώσεις Merchandising
  •      Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον
  •      Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ