Ψυκτικοί Εγκαταστάτες στη Media Markt

  • Εμφανίσεις 290

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο, σου αρέσει να προσφέρεις τεχνικής φύσεως λύσεις και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Κατέχει την πρώτη θέση σε πωλήσεις ηλεκτρονικών ειδών σε 15 χώρες με πάνω από 1000 φυσικά καταστήματα.

Νέες Θέσεις Εργασίας:

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες:

  • Φροντίζετε για την εγκατάσταση κλιματιστικών  στους  χώρους των πελατών μας
  • Προτείνετε εξατομικευμένες λύσεις και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες
  • Εντυπωσιάζετε με τον επαγγελματισμό σας και τη διάθεση για εξυπηρέτηση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια τεχνίτη ή αρχιτεχνίτη ψυκτικού
  • Πιστοποιητικό διαχείρισης αερίων
  • Προϋπηρεσία  1 έως 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Η εταιρεία παρέχει:

Η εταιρεία έχει βραβευτεί επανειλημμένα τα τελευταία χρόνια για τις συνθήκες εργασίας, το πρόγραμμα εκπαίδευσης, τα εξελιγμένα εργαλεία που χρησιμοποιεί για την ανάπτυξη των ανθρώπων της καθώς και για τις παροχές της. Θέλουμε να προσλαμβάνουμε τους ικανότερους στην αγορά εργασίας, γιατί αυτοί θα είναι που θα καλύψουν τις υψηλόβαθμες θέσεις στο μέλλον.

Εμείς αναζητούμε συνεχώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους!

Αν θέλετε να μπείτε στον κόσμο της Media Markt Ελλάς, με μεγάλη χαρά θα δεχτούμε την αίτησή σας!

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου