Barista στα ζαχαροπλαστεία PAUL | Αθήνα

  • Εμφανίσεις 503

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση του:

Γενική περιγραφή θέσης:

  • Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL παρέχοντας εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας, προσφέροντας ποιοτικά ροφήματα, σεβόμενη και διατηρώντας καθαρό τον χώρο του καταστήματος.
  • Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να ενεργεί σύμφωνα με τα πρότυπα της και τις αξίες της εταιρίας.

Αρμοδιότητες:

  • Χτίζει πελατειακές σχέσεις και δημιουργεί ικανοποιημένους πελάτες.
  • Διερευνά τις ανάγκες των πελατών και προτείνει τα κατάλληλα προϊόντα – ακούει και συμβουλεύει τους πελάτες.
  • Παρέχει εξαιρετικά επίπεδα εξυπηρέτησης.
  • Ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας.
  • Συμβάλλει στη δημιουργία θετικού εργασιακού κλίματος.
  • Ενεργεί με ήθος και ειλικρίνεια.
  • Ενεργεί σύμφωνα με τις αξίες της εταιρίας.