Buyer στη SUNLIGHT Recycling

  • Ερμού 2 & Νίκης, Πλατεία Συντάγματος, Αθήνα, Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 427
Η SUNLIGHT Recycling αποτελεί το βραχίονα Ανακύκλωσης Συσσωρευτών Μολύβδου της ΣΥΣΤHΜΑΤΑ SUNLIGHT ΑΒΕΕ και διευρύνει το επιχειρηματικό οικοσύστημα που αναπτύσσει ο Όμιλος της Olympia.
Υλοποιώντας την πιο σύγχρονη μονάδα ανακύκλωσης Συσσωρευτών Μολύβδου στην Ευρώπη, η SUNLIGHT Recycling παρουσιάζει στην Ελλάδα την πρώτη ολοκληρωμένη προσέγγιση ανακύκλωσης.
Στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, η εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει:
Περιγραφή θέσης:
  • Ανάπτυξη  και επέκταση του δικτύου προμηθευτών εξωτερικού
  • Διαπραγμάτευση / σύνταξη αντίστοιχων συμβάσεων και αγορές
  • Παρακολούθηση των παραγγελιών και οργάνωση παράδοσης των υλικών στο εργοστάσιο
  • Δημιουργία  εντολών αγοράς των πρώτων υλών του εργοστασίου και διαχείριση εσωτερικών διαδικασιών  (τιμολογήσεις, παραγγελίες, καταχωρήσεις)
  • Επικοινωνία με πελάτες για την πώληση των υποπροϊόντων της εταιρείας (π.χ. Νάτριο και Πολυπροπυλένιο
Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Πτυχιούχος ΑΕΙ ή ΤΕΙ Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • 2-3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση ή Logistics
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Εμπειρία εργασίας μέσω SAP θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου /Μηχανής
  • Οργανωτικός, ομαδικός, καθοδηγητικός, αντοχή στη πίεση και στην τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων
H Εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Δυναμικό και δημιουργικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης και εξέλιξης
Επιστήμες:

Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών