Junior Developer στον Όμιλο Ευρωκλινικής Αθηνών

  • Εμφανίσεις 328
Ο όμιλος Ευρωκλινικής Αθηνών είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή της το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στο χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ασυναγώνιστη ποιοτικά φροντίδα υγείας και την ασθενοκεντρική εταιρική φιλοσοφία που δίνει έμφαση στην προσωποποιημένη και εξατομικευμένη κλινική αντιμετώπιση και εξυπηρέτηση των ασθενών.
Ο Όμιλος αναζητά να προσλάβει:
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο τομέα πληροφορικής
  • Πολύ καλή γνώση  VB.NET ή C#, ASP, HTML, JQuery, SQL Server
  • Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρία σε ανάπτυξη Web εφαρμογών
  • Ομαδικό πνεύμα και ανεπτυγμένη ικανότητα αναλυτικής σκέψης, προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Ευελιξία στον τρόπο σκέψης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
Αρμοδιότητες:
  • Ανάπτυξη in-house εφαρμογών
  • Διαχείριση και συντήρηση βάσεων δεδομένων
  • Υποστήριξη χρηστών και την επίλυση προβλημάτων λογισμικού
Ο Όμιλος  προσφέρει:
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης
  • Παροχή benefits club card με σημαντικά προνόμια
Παρακαλούμε  για την αποστολή του βιογραφικού σας στο παρακάτω e-mail χρησιμοποιώντας τον κωδικό  DEV03.
Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση στα γραφεία της εταιρίας μας.
Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον όμιλο μπορείτε να ακολουθήσετε το link http://www.euroclinic.gr/
Επιστήμες:

Επιστήμη Πληροφορικής, Πληροφορικής