Manager Assistant – Γραμματέας Πωλήσεων στη KARABINIS MEDICAL

  • Παιανία, Greece
  • Εμφανίσεις 372

Η Karabinis Medical, παραγωγική – εμπορική εταιρία παραφαρμακευτικών ειδών, που δραστηριοποιείται στον χώρο της υγείας, ζητά για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων:

Σύντομη περιγραφή Θέσης:

Παρέχει γραμματειακές υπηρεσίες στον Business Unit Manager, υποστηρίζει το τμήμα πωλήσεων φαρμακείου και εξυπηρετεί τηλεφωνικά πελάτες.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Επιθυμητό Πτυχίο Τ.Ε.Ι ή Α.Ε.Ι. Διοικητικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση και εμπειρία στη χρήση του MS Office.
  • Απαραίτητη η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Απαραίτητη η ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας, ομαδικότητας.

Ο υποψήφιος-α πρέπει να διαθέτει ταχύτητα, ευγένεια, και ακρίβεια.

Η εταιρία μας προσφέρει ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, ιδιωτική ασφάλιση και ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα φιλικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.

Διοίκησης, Επιστήμες Διοίκησης, Οικονομικές, Οικονομικές Επιστήμες