Payroll Specialist στη Mediatel

  • Λ. Κηφισίας 125-127, Αμπελόκηποι, Αθήνα. Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 467

Η εταιρεία Mediatel A.E.που δραστηριοποιείται στο χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και κατέχει ηγετική θέση στην αγορά παρέχοντας ολοκληρωμένες διαδικασίες στις υπηρεσίες τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, ενδιαφέρεται για την στελέχωση της θέσης:

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Προετοιμασία και ενημέρωση των στοιχείων μισθοδοσίας
  • Υπολογισμός Μισθοδοσίας (ωρομισθίων / μισθωτών υπαλλήλων)
  • Διαχείριση συστήματος ωρομέτρησης / βαρδιών
  • Παρακολούθηση και εφαρμογή της εργατικής νομοθεσίας
  • Διασφάλιση και τήρηση των πολιτικών & διαδικασιών της εταιρείας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστή Γνώση Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας
  • Απαραίτητη Γνώση προγράμματος Μισθοδοσίας SCAN HRMS
  • Άριστη Γνώση ΕΡΓΑΝΗ
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια
  • Ομαδικό Πνεύμα

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής & μισθολογικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυναμικό, μοντέρνο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολη πρόσβαση
Επιστήμες:

Δίπλωμα ΙΕΚ, Οικονομικές, Οικονομικές Επιστήμες