Production Trainee στην CRETA FARMS

  • Ρέθυμνο, Greece
  • Εμφανίσεις 385

Η CRETA FARMS μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο του τροφίμου, με ηγετική θέση στον κλάδο της, αναζητά τον/την κατάλληλο/η:

Αποστολή θέσης

Η θέση έχει ως κύριο αντικείμενο την εκτέλεση, την παρακολούθηση και τη βελτίωση των διαδικασιών παραγωγής.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Κατανόηση της παραγωγικής διαδικασίας
  • Εναλλαγή στα διάφορα Τμήματα Παραγωγής
  • Συμμετοχή στις διαδικασίες παραγωγής
  • Reporting δεικτών παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου/διπλώματος ΑΕΙ (χημικού μηχανικού, μηχανικού παραγωγής & διοίκησης, γεωπόνου, επιστήμης & τεχνολογίας τροφίμων)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και πληροφορικών συστημάτων.

Προϋπόθεση : Δυνατότητα μετεγκατάστασης στο Ρέθυμνο

Δεξιότητες και Δυνατότητες :

  • Οργανωτικές και διοικητικές δεξιότητες
  • Ικανότητα  λεπτομερούς προσέγγισης  θεμάτων
  • Ικανότητα διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης

Γεωπονικές, Γεωπονικές Επιστήμες, Επιστήμες Μηχανικών, Θετικές, Θετικές Επιστήμες, Μηχανικών

Γεωγραφική Περιοχή:

Κρήτη