Quality Control Lead στην ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ

  • Νεοχωρούδας, Paleokastro, Greece
  • Εμφανίσεις 374

Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα ζητεί για άμεση πρόσληψη στη Νεοχωρούδα Θες/νίκης να επανδρώσει την ομάδα ποιοτικού ελέγχου της εταιρίας:

Περιγραφή θέσης:

  • Καθορισμός απαιτούμενων πιστοποιήσεων/ελέγχων για κάθε προϊόν και συσχετισμός με την ισχύουσα νομοθεσία
  • Διαχείριση διαδικασιών για εργαστηριακούς ελέγχους
  • Εμπειρία και γνωση στησίματος και εφαρμογης Quality Management Systems όπως BRC, ISO, HACCP.
  • Σύνταξη τεχνικού φακέλου προϊόντων, προσδιορισμός υλικών και ασφάλειας υλικών
  • Έλεγχος της διαθεσιμότητας, παραλαβής, σωστής αποθήκευσης αλλά και διαχείρισης των πρώτων υλών
  • Έλεγχος και διασφάλιση της τήρησης των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας, φροντίζοντας παράλληλα για τη σωστή συντήρηση του χώρου
  • Διασφάλιση της εφαρμογής των πολιτικών και διαδικασιών που έχουν ορισθεί από την εταιρία
  • Τήρηση αρχείων GCM
  • Σύνταξη και προετοιμασία QC/QA εκπαιδεύσεων και παρουσιάσεων
  • Ανάλυση και παρουσίαση δεδομένων QA/QC προς διοίκηση και πελάτες
  • Διαχείριση του προσωπικού και καταμερισμός των εργασιών
  • Καθοδήγηση της ομάδας, ώστε να επιτυγχάνονται οι στόχοι

Ελάχιστα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ, post-grad τίτλος θα εκτιμηθεί.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3+ ετών σε αντίστοιχη θέση, και ειδικότερα σε περιβάλλον βιομηχανίας κατεψυγμένων τροφίμων και παρακολούθησης γραμμών παραγωγής.
  • Γνώση αγγλικών, MS Office και χειρισμός προγραμμάτων ERP
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης, ικανότητα διαχείρισης προσωπικού.
  • Ομαδικότητα, συνεργασία, μεθοδικότητα, αποτελεσματική διαχείριση καταστάσεων
  • Ικανότητες Διοίκησης Προσωπικού
  • Γνώση εφαρμογής Change Management

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σύμφωνα με την εμπειρία
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια υγιή, δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία με έντονο εξαγωγικό προσανατολισμό
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Bonus επιβράβευσης αποδοτικότητας

Παρακαλούμε να μην αποστείλετε βιογραφικά μορφής Europass, δε γίνονται αποδεκτά.

Παρακαλώ να αποστείλετε το βιογραφικό σας και μία σύντομη συνοδευτική επιστολή στο hr@ioniki.com με θέμα Quality Control Lead Assistant για να μας εξηγήσετε τους λόγους που θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας.

Παρακαλούμε να σιγουρευτείτε ότι κατέχετε τα απαραίτητα προσόντα.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας να εργαστείτε στην Ιωνική Σφολιάτα.

Ίσες Ευκαιρίες

Η Ιωνική Σφολιάτα διασφαλίζει ίσες ευκαιρίες, ίση μεταχείριση και πρόσβαση για όλους τους υποψηφίους, ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, αναπηρίας, θρησκείας ή πεποιθήσεων, πολιτικών ή άλλων φρονημάτων, εθνοτικής ή κοινωνικής προέλευσης, οικογενειακής κατάστασης ή σεξουαλικού προσανατολισμού.

Σημείωση Περι των Προσωπικών Δεδομένων σας

Με την αποστολή του βιογραφικού σας αποδέχεστε ότι θα παραμείνει στη βάση βιογραφικών της Ιωνικής Σφολιάτας ΑΕ για 6 μήνες, με το σκοπό της αξιολόγησης της αίτησης σας για την άνωθεν θέση εργασίας.

E-mail Επικοινωνίας Υπευθύνου Επεξεργασίας: dataprotection@ioniki.com

Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία