Real Estate Coordinator στην CUBE

  • Ανδρονίκου 3, Αθήνα, Ελλάδα
  • Ημερομηνία ανάρτησης 14/04/2017
  • Εμφανίσεις 525
Επισκόπηση θέσης εργασίας

H εταιρεία CUBE (www.cuberealestate.gr), η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της προώθησης και διαχείρισης οικιστικών ακινήτων αναζητά για μόνιμη συνεργασία στέλεχος για να υποστηρίξει τις συνεχώς αυξανόμενες ανάγκες για εξεύρεση υψηλών προδιαγραφών διαμερισμάτων.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Αναζήτηση και εξεύρεση νέων ακινήτων, τα οποία να ανταποκρίνονται στα κριτήρια της εταιρείας και τις ανάγκες των πελατών της.
  • Διαχείριση των αγγελιών, όπως η σύνταξη σχετικών κειμένων και η ανάρτησή τους σε σχετικά κανάλια προώθησης, (π.χ. Χρυσή Ευκαιρία ή Σπιτόγατος).
  • Επικοινωνία με τους ενδιαφερόμενους πελάτες για την παροχή πληροφοριών αναφορικά με το ακίνητο (π.χ. συντονισμός ραντεβού, διαπραγμάτευση τιμών, κτλ).
  • Συμμετοχή σε άλλα project της εταιρείας ανάλογα με τις εκάστοτε προτεραιότητες.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο, κατά προτίμηση Θετικών Επιστημών ελληνικού πανεπιστημίου ή ισότιμης ξένης σχολής
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και χρήση Η/Υ
  • 2έτη σχετική εμπειρία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε νεανικό περιβάλλον και με προοπτικές εξέλιξης

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Θετικές Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Αττική