Sales Secretary στη ΝΕΑ ΕΠΙΜΕΝΤ | Αφίδνες & Θεσσαλονίκη

  • Εμφανίσεις 233

Εταιρεία εισαγωγής και διανομής ιατρικού νοσοκομειακού υλικού και μηχανημάτωνζητά να προσλάβει άμεσα Sales Secretary:

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Προετοιμασία και εκπόνηση διαγωνισμών / προσφορών δημοσίου
  • Γραμματειακή υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων
  • Οργάνωση ταξιδιών, συνεδρίων, εσωτερικών και εξωτερικών συναντήσεων
  • Σχεδιασμός και προετοιμασία εταιρικών παρουσιάσεων, επιστολών και εγγράφων

Απαραίτητα προσόντα:

  • 2-6 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή κολεγίου ή σχολής γραμματέων
  • Άριστη γνώση αγγλικών σε επίπεδο γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ (ΜS Office)
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα.

Ή στο φαξ: 210 6926371, αναφέροντας τον κωδικό της αντίστοιχης θέσης.

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται απολύτως εμπιστευτικά.

Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ, Δίπλωμα ΙΕΚ

Γεωγραφική Περιοχή:

Ελλάδα