Spa Therapists στο AIGIS SUITES Boutique Hotel

  • Κέα, Greece
  • Εμφανίσεις 377

Το AIGIS SUITES Boutique Hotel στην Κέα αναζητά υποψηφίους πλήρους απασχόλησης
για την θέση:

  • Spa Therapists για την περίοδο Απρίλιος – Σεπτέμβριος 2018

Περιγραφή θέσης:

Παροχή υπηρεσιών ομορφιάς και ευεξίας (θεραπείες σώματος, περιποιήσεις προσώπου, μασάζ)

Απαραίτητα προσόντα:

• Κάτοχος πτυχίου αντίστοιχης σχολής T.E.I. ή Ι.Ε.Κ.
• Άριστη γνώση Αγγλικών (γνώση άλλης  ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί)
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων ή σε άλλο κέντρο Spa αντίστοιχης κατηγορίας
• Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα, πολύ καλή επικοινωνία με τους Πελάτες . Το ξενοδοχείο έχει  οικογενειακό χαρακτήρα και  αποτελείται από εννέα (9) σουίτες.
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα εργασίας

Η εταιρία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών με ασφάλιση
• Διαμονή και  διατροφή
• Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Όλες οι αιτήσεις σας είναι εμπιστευτικές και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.
Επικοινωνία θα γίνει μόνο με όσους/ες ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Επιστήμες:

Δίπλωμα ΙΕΚ, Επιστήμες Υγείας, Υγείας

Γεωγραφική Περιοχή:

Νησιά Αιγαίου