Εξωτερικός πωλητής στην MARTIN BATH

  • Εμφανίσεις 267

H εταιρεία MARTIN BATH, εταιρία ΕΠΙΠΛΩΝ ΜΠΑΝΙΟΥ   με ηγετική θέση στην αγορά και σημαντική δραστηριότητα στον χώρο των ειδών υγιεινής  ζητά να προσλάβει:

Περιγραφή θέσης:

• Πώληση & προώθηση των προϊόντων στις περιοχές ευθύνης
• Διαχείριση ενεργού πελατολογίου
• Ανάπτυξη πελατολογίου σε υπάρχουσες &  νέες περιοχές
• Εξυπηρέτηση του πελάτη καθώς και η υποστήριξη μετά την πώληση
• Υπεύθυνος για την επίτευξη στόχων της περιοχής ευθύνης

Απαραίτητα Προσόντα:

• Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αθηνών
• Εμπειρία σε ανάλογη θέση πωλήσεων στον χώρο των ειδών υγιεινής
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS OFFICE)
• Ερασιτεχνική άδεια οδήγησης
• Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης

Παροχές

• Σταθερές αποδοχές
• Bonus επίτευξης μηνιαίων στόχων επί των πωλήσεων
• Κάλυψη εξόδων κινήσεως &  επικοινωνίας
• Εταιρικό ΙΧ
• Εταιρικό κινητό – υπολογιστής

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου, Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ