Μηχανικός Πωλήσεων/Τηλεφωνική Υποστήριξη Πελατών στην AIRBLOCK

  • Σίνδος, Greece
  • Εμφανίσεις 382

Η AIRBLOCK, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον κλάδο του πεπιεσμένου αέρα, των αεροσυμπιεστών  και του αυτοματισμού, ενδιαφέρεται να προσλάβει για το κατάστημά της στη Σίνδο Θεσσαλονίκης:

Επιθυμητά Προσόντα

• Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
• Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών
• Γνώση λογισμικού ERP
• Γνώση τεχνικών πωλήσεων
• Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή σε περιβάλλον Office
• Άριστη γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας

Αρμοδιότητες:

• Συμβουλευτική υποστήριξη πελατών τηλεφωνικά, κατευθύνοντας τον στην σωστή επιλογή αγοράς
• Κλείσιμο πώλησης / παραγγελιοληψία
• Σύνταξη / Follow-up Προσφορών
• Διαχείριση πελατολογίου

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση.
• Συνεχής εκπαίδευση, σύμφωνα με τις νέες τάσεις της αγοράς.
• Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες.
• Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αποκλειστικά μέσω email. Υπεύθυνη επικοινωνίας: Τζίνη Δέσποινα

Επιστήμες:

Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία