Πρόσληψη 2 Στελεχών στη Megagency Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι

  • Περαία, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
  • Εμφανίσεις 399

Η Megagency Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι ΑΕ στην Περαία, Θεσσαλονίκης, με στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη της σε έναν από τους πιο αναπτυσσόμενους κλάδους, αναζητά:

  • 2 υποψήφιους για ένταξη στο Πρόγραμμα Ανάπτυξης Στελεχών της

Περιγραφή Θέσης:

  • Έρευνα αγοράς
  • Ανάλυση Αναγκών υποψήφιων πελατών
  • Προσφορά ολοκληρωμένων ασφαλιστικών υπηρεσιών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εκπόνηση χρηματοοικονομικών μελετών και παροχή χρηματοοικονομικών συμβουλών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Οργανωτικές και Επικοινωνιακές Ικανότητες
  • Ευελιξία και επικέντρωση στην επίτευξη στόχων
  • Η προυπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων θα αξιολογηθεί θετικά.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Συνεχή Εκπαίδευση και Ανάπτυξη σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Οργάνωση, καθοδήγηση και υποστήριξη για την ανάπτυξη πελατειακής βάσης
  • Προοπτικές εξέλιξης στη Διαχείριση Ομάδων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: kariera@megagency.gr

Επιστήμες:

Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία