Πωλητές στη ΛΥΔΑ | Νομός Βοιωτίας

  • Βοιωτία, Greece
  • Εμφανίσεις 359
Η ΛΥΔΑ Α.Ε. είναι Πολυεθνική Εμπορική Εταιρία, με έδρα την Αθήνα, μέλος του γαλλικού ομίλου Rollie. Έχει παρουσία στην Ελλάδα από το 1998. Μέσω των καινοτόμων προϊόντων και υπηρεσιών και με πανελλαδική δραστηριότητα, παρέχει λύσεις στον τομέα θρέψης τόσο των φυτών όσο και των ζώων.
Στα πλαίσια της αναδιοργάνωσης με στόχο την ευρύτερη ανάπτυξη, ζητά για άμεση πρόσληψη, πωλητές στον νομό Βοιωτίας και την ευρύτερη περιοχή.
Αρμοδιότητες:
  • Πωλήσεις και υποστήριξη σε παραγωγούς και γεωπονικά καταστήματα.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση/εμπειρία πωλήσεων
  • Δυναμική προσωπικότητα, με εμπορικό πνεύμα
  • Φιλοδοξία
  • Διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Πτυχίο Γεωπονικής ή συναφής σχολής (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Προσφέρονται:

  •  σταθερές αποδοχές, προμήθειες, ΙΧ, tablet, κινητό τηλέφωνο κλπ.

Για αποστολή βιογραφικού με κωδικό (R1Β).

Επιστήμες:

Γεωπονικές, Γεωπονικές Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Στερεά Ελλάδα