Πωλητές φαρμακείων στη Special Medicines Pharmaceuticals

  • Εμφανίσεις 387
H φαρμακευτική εταιρεία Special Medicines Pharmaceuticals ζητεί:
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας στην προώθηση παραφαρμάκων, συμπληρωμάτων διατροφής, δερμοκαλλυντικών και ιατροτεχνολογικών προϊόντων
  • Ευρύ πελατολόγιο στις περιοχές ευθύνης
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Δυνατότητα ταξιδιών
Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη των πελατών (φαρμακεία) ευθύνης του/της
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και εμπορικός προσανατολισμός
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ανοικτή επικοινωνία, ομαδικό πνεύμα, συνεργατικότητα
Τι προσφέρει η εταιρεία:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus και Προμήθεια επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητα ανάπτυξης
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου

Γεωγραφική Περιοχή:

Ελλάδα