Συνοδοί Χρηματαποστολών στην Brink’s Hellas | Κέρκυρα

  • Κέρκυρα, Greece
  • Εμφανίσεις 565

Ο Όμιλος εταιρειών Brink’s Hellas με κύκλο εργασιών πάνω από 50 εκ €, μέλος της  Αμερικάνικης πολυεθνικής «The Brink’s Company», που δραστηριοποιείται στις Υπηρεσίες Ασφαλείας  σε περισσότερες από 100 χώρες του κόσμου, πρόκειται να προσλάβει:

Tα προσόντα σου:

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  • Δυνατότητα εργασίας F-T ή P-T
  • Δίπλωμα Β’ κατηγορίας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και όρεξη για δουλειά

Τα καθήκοντα σου:

  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά  προς τους πελάτες και τους συναδέλφους σου

Η εταιρεία σου παρέχει:

  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο των χρηματαποστολών
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Αν επιθυμείς να γίνεις μέλος της ομάδας μας τότε μπορείς να υποβάλλεις τo βιογραφικό σου με μια πρόσφατη φωτογραφία σου.

Απόφοιτος Λυκείου, Δίπλωμα ΙΕΚ, Υπόλοιπες, Υπόλοιπες Επιστήμες

Γεωγραφική Περιοχή:

Νησιά Ιονίου