Ταμίας στη Chicken Stories

  • Ηρ. Πολυτεχνείου 8, Αγ. Παρασκευή, Ελλάδα
  • Ημερομηνία ανάρτησης 17/11/2017
  • Εμφανίσεις 604
Επισκόπηση θέσης εργασίας

Η Chicken Stories, νεοσύστατη εταιρία στον χώρο των Fast Food επιθυμεί να προσλάβει για το κατάστημα της στην Αγ. Παρασκευή:

Είναι υπεύθυνη/ος για την εξασφάλιση της μέγιστης δυνατής εξυπηρέτησης των πελατών και την όσο το δυνατόν καλύτερη «εντός καταστήματος» εμπειρία τους.

Αρμοδιότητες:

  • Καλωσορίζει, ενημερώνει και παρέχει ποιοτική εξυπηρέτηση στους επισκέπτες του καταστήματος.
  • Εφαρμόζει όλες τις προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων.
  • Προετοιμάζει τα προϊόντα προς πώληση για τους πελάτες μας.
  • Τιμολογεί τις παραγγελίες και επιβεβαιώνει ότι εκτελούνται σωστά.
  • Συμβάλλει ενεργά στην επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών εταιρικών στόχων μας.
  • Γνωρίζει το σύνολο των διαθέσιμων προϊόντων.

Προφίλ υποψηφίου– απαραίτητα προσόντα:

  • Προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αποτελεσματική συνεργασία με συναδέλφους και προϊσταμένους
  • Πολύ καλή επικοινωνία
  • Ομαδικότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Κατοχή βιβλιαρίου / πιστοποιητικού υγείας για επαγγέλματα εστίασης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη

Προσφέρονται:

  • Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες αλυσίδες καταστημάτων

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου

Γεωγραφική Περιοχή:

Αττική