Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας στην Novatron Security Distribution

  • Chalandri, North Athens, Greece
  • Ημερομηνία ανάρτησης 28/12/2017
  • Εμφανίσεις 531
Επισκόπηση θέσης εργασίας

Η Novatron Security Distribution ΑΕ θέλοντας να ενισχύσει το Τεχνικό Τμήμα της, αναζητά για άμεση πρόσληψη:

Βασικές Αρμοδιότητες:

• Τεχνική υποστήριξη και service προϊόντων.
• Εκπαίδευση των πελατών σε προϊόντα και τεχνολογίες.
• Στενή συνεργασία με το Τμήμα Πωλήσεων της εταιρείας συμβάλλοντας στην άψογη εξυπηρέτηση των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Ηλεκτρονικού ή Ηλεκτρολόγου.
• Εμπειρία τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση σε εταιρεία Συστημάτων Ασφαλείας.
• Ευγενική προσωπικότητα, πελατοκεντρικός προσανατολισμός, ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
• Ταχύτητα στην επίλυση των θεμάτων.
• Εξοικείωση με την Πληροφορική και γενικότερα με την Τεχνολογία.
• Προθυμία για μάθηση νέων τεχνολογιών.
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας με τα στελέχη της εταιρείας.
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (γραπτά και προφορικά).
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους).

Novatron Security Distribution ΑΕ έχει έδρα στο Ηράκλειο Αττικής και είναι μία από τις ισχυρότερες εταιρείες διανομής (χονδρικής πώλησης) Συστημάτων Ασφαλείας της Ελληνικής αγοράς.
Στελεχωμένη από μία ομάδα ταλαντούχων επαγγελματιών, η Novatron Security Distribution παρέχει ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον, διαρκή εκπαίδευση, ευκαιρίες εξέλιξης, ανταγωνιστικές αποδοχές.

Στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους πελάτες μας αξιόπιστα προϊόντα από καταξιωμένους κατασκευαστές σε συνδυασμό με υψηλής ποιότητας υπηρεσίες πριν και μετά την πώληση.
Μερικοί από τους κατασκευαστές με τους οποίους συνεργαζόμαστε είναι: Dahua, Arecont Vision, DSC, Ajax, Zettler, IDTeck, ZKTeco, Pulsar, Aleph, Foscam, VStarcam, Bionics και πολλοί άλλοι.
Αποστολή βιογραφικών  με θέμα «Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας».

Επιστήμες:

Δίπλωμα ΙΕΚ, Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών

Γεωγραφική Περιοχή:

Αττική