Υπάλληλος Customer Care/ Γραμματειακής Υποστήριξης στην DERMACON

  • Δελφών 5, Χαλάνδρι, Greece
  • Ημερομηνία ανάρτησης 19/06/2018
  • Εμφανίσεις 354
Επισκόπηση θέσης εργασίας

H Dermacon, εισαγωγική και εμπορική εταιρία καλλυντικών και μηχανημάτων αισθητικής – ιατρικής με δυναμική παρουσία στους χώρους της αισθητικής – ιατρικής, αναζητά άμεσα:

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών και καταχώρισή τους σε ERP
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση επισκεπτών / πελατών
  • Υποστήριξη τμήματος service μηχανημάτων
  • Προετοιμασία / forecast παραγγελιών σε οίκους εξωτερικού
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων της εταιρίας (προετοιμασία υλικών, εντύπων, οικονομικών προσφορών)
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, CRM και αλληλογραφίας
  • Συντονισμός εύρυθμης λειτουργίας γραφείων (προμήθειες κ.ο.κ.)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Άριστη διαχείριση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας στον γραπτό και στον προφορικό λόγο
  • Μεγάλη εξοικείωση με Η/Υ και Ms Office
  • Εμπειρία σε περιβάλλον CRM/ERP, επιθυμητό Entersoft
  • Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα και δυνατότητα διαχείρισης και εξυπηρέτησης πελατών
  • Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ηλικία έως 30 ετών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Δυναμική, ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εχεμύθεια, αξιοπιστία, ευγένεια, πνεύμα συνεργασίας, υπευθυνότητα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Προοπτικές εξέλιξης
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου, Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ

Γεωγραφική Περιοχή:

Αττική