Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών στα DUST+CREAM

  • Κιλκίς, Greece
  • Εμφανίσεις 319

Τα DUST+CREAM, είναι ένα σύγχρονο concept ελληνικών καταστημάτων, που διαθέτουν μια πλήρη γκάμα καλλυντικών πάσης φύσεως, σε προϊόντα περιποίησης, μακιγιάζ και αξεσουάρ.

Στο μοντέρνο και άνετο περιβάλλον των DUST+CREAM κάθε γυναίκα βιώνει τη μοναδική εμπειρία της άψογης εξυπηρέτησης από το εκπαιδευμένο προσωπικό, ενώ ταυτόχρονα, παίρνει πολύτιμες συμβουλές για το μακιγιάζ της.

Η εταιρεία αναζητεί άτομα για τη στελέχωση υποκαταστήματος στο Κιλκίςμε βασικές αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και προώθηση καλλυντικών προϊόντων
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια, έλεγχος τιμών και διαθεσιμότητας, παραγγελίες.
  • Ωράριο απασχόλησης καταστημάτων, Part time ή Full Time (αναλόγως προσόντων)

Παρέχονται:

  • άριστο περιβάλλον εργασίας,
  • συνεχή εκπαίδευση,
  • μισθός και ασφάλιση.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ ή ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματος. Ειδικότητα αισθητικού ή μακιγιέζ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 ;έτους  σε κατάστημα λιανικής
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Γνώση Η/Υ
  • Πολύ καλό επίπεδο της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, επαγγελματική-ευγενική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα, άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία σε σχετικό κλάδο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
Επιστήμες:

Δίπλωμα ΙΕΚ, Επιστήμες Υγείας, Υγείας

Γεωγραφική Περιοχή:

Κεντρική Μακεδονία