Υπεύθυνος Γραμμών Παραγωγής και Μηχανολογικού Εξοπλισμού στα καφεκοπτεία Λουμίδη

  • Αχαρνές, Greece
  • Εμφανίσεις 431

Τα Καφεκοπτεία Λουμίδη με ιστορία και παράδοση εδώ και έναν αιώνα, διαθέτουν ένα όνομα με βαθιά τεχνογνωσία στα προϊόντα καφέ και πολύχρονη εμπειρία στην ελληνική αγορά του καφεκοπτείου.

Τα Καφεκοπτεία Λουμίδη χαρακτηρίζονται για την αγάπη και την απόλαυση του φρεσκοκομμένου καφέ και παραμένουν μια Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση από το 1920.

Αναζητούμε για τη στελέχωση της θέσης:

Ρόλος:

Η επίβλεψη και συντονισμός των Γραμμών Παραγωγής Καφέ της Βιομηχανικής Μονάδας καθώς και η επίβλεψη συντήρησης του Μηχανολογικού Εξοπλισμού του δικτύου μας.

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός των Γραμμών Φρύξης, Άλεσης και Συσκευασίας
  • Προτάσεις για τη βελτίωση των Γραμμών και της συνολικής Παραγωγικής Διαδικασίας
  • Διασφάλιση της ποιότητας του παραγόμενου προϊόντος
  • Επίβλεψη της πρωτοβάθμιαςκαι δευτεροβάθμιαςσυντήρησης
  • Επίβλεψη του μηχανολογικού εξοπλισμού – όπως μύλοι άλεσης καφέ – που λειτουργεί στο δίκτυό πωλήσεων της εταιρείας
  • Τήρηση των Κανόνων Ορθής Βιομηχανικής και Υγιεινής Πρακτικής

Προσόντα:

  • Τεχνική κατάρτιση Μηχανολογικής κατεύθυνσης
  • 2έτη προϋπηρεσία σε βιομηχανική παραγωγή (ιδανικά σε τρόφιμα και σε χειρισμό φακελοποιητικής συσκευαστικής μηχανής)
  • Άριστο χειρισμό MS OFFICE
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Αποδοχές βάση προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
Επιστήμες:

Επιστήμες Μηχανικών, Μηχανικών