Υπεύθυνος Παραγωγής στην anel

  • Σκόπια
  • Εμφανίσεις 530
Η εταιρεία γυναικείων ενδυμάτων ΑΝΕΛ Α.Ε. στη Θεσσαλονίκη αναζητά να προσλάβει υποψήφιο/-α για πλήρη απασχόληση στη θέση:

Περιγραφή θέσης:

  • Υπεύθυνος/-η για το σχεδιασμό, προγραμματισμό, έλεγχο και την ορθή εκτέλεση της παραγωγικής διαδικασίας
  • Συντονισμός, υλοποίηση και επίβλεψη του προγράμματος παραγωγής με σκοπό την παραγωγή γυναικείων ενδυμάτων υψηλής ποιότητας
  • Επιμέλεια της κατασκευής των δειγμάτων που προτείνονται για παραγωγή καθώς και του τελικό δείγματος, σε συνεργασία με την ομάδα του και με τον Υπεύθυνο Δειγμάτων
  • Συνεργασία με το τμήμα πωλήσεων και προμηθειών για την οργάνωση της παραγωγής
  • Σχεδιασμός της γραμμής παραγωγής κάθε προϊόντος, υπολογισμός του απαιτούμενου χρόνου των επιμέρους εργασιών, καθώς και εφαρμογή πιθανών αλλαγών του προγράμματος παραγωγής, αποσκοπώντας στη βελτιστοποίηση της γραμμής-ροής παραγωγής (συσχετισμός ποσότητας παραγωγής και ρυθμού παραγωγής)
  • Ανάλυση των παραγόντων που επηρεάζουν τη διαδικασία παραγωγής (μεταφορές, φορτοεκφορτώσεις, κ.λπ.) και συμμετοχή στον καθορισμό των κρίσιμων σημείων ελέγχου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 5 ετών σε ανάλογη θέση ευθύνης, κατά προτίμηση στον τομέα της ένδυσης
  • Ικανότητα προγραμματισμού και παρακολούθησης διαδικασιών
  • Ισχυρές αναλυτικές δεξιότητες
  • Επικέντρωση στις λεπτομέρειες και εκτέλεση στην τελειότητα
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες, ομαδικότητα, ευχέρεια επικοινωνίας, συνδυαστική γνώση, μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Ικανότητα συντονισμού ομάδας
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & Bonus
Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου, Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ

Γεωγραφική Περιοχή:

Εξωτερικό